Vedoucí na táboře

Hlavní vedoucí-Kuba Planer

Prožil jsem přes patnáct letních táborů a vždy to pro mě byly nezapomenutelné chvíle, které jsem mohl strávit s kamarády bez rodičů. Až zpětně si uvědomuji, jak byl pro mě tento čas důležitý, a jsem moc rád, že můžeme s kuřimským spolčem nabídnout podobný zážitek dalším dětem z farnosti.
Na táboře se nejvíce těším na společenství, které dohromady utvoříme. Které bude inspirovat nejen vás - účastníky, ale i nás vedoucí. Těším se také na ty jedinečné okamžiky, které k táboru patří. Až spolu poprvé vejdeme do fary, až zapálíme táborový oheň, až budeme pozorovat hvězdy a usínat po společné modlitbě... a až se budeme rozcházet s přesvědčením, že to stálo za to.


Zdravotník-Terka Šiprová

Jsem studentkou třetího ročníku medicíny a slibuji, že se o Vaše děti dobře postarám. S tábory mám zkušenost jako účastník 10 let ve skautu, tři roky na táborech školy a 8 let na táboře dobrovolnického sdružení Dračí Skála, kde jsem i dva roky dělala vedoucí. Mezi moje koníčky patří sporty, cestování,  knížky a hudba. Tábory které jsem prožila se pro mě staly nezapomenutelnými okamžiky, zdrojem  inspirace pro život a také místy, kde jsem našla spoustu výborných přátel. Doufám, že tohle dokážeme zprostředkovat i Vašim dětem. 

Vedoucí-Verča Planerová

Ahoj, jmenuji se Veronika. Studuji francouzštinu a výtvarku. Několik let se věnuji francouzskému divadlu a tvorbě. Na táboře budu figurovat jako kreativní síla, abychom mohli sytit nejen tělo (díky našim super kuchařkám), ale i ducha formou výtvarných aktivit. Velmi se těším na farní tábor ze dvou důvodu, jednak prožijeme tento čas v nádherné malebné přírodě, která mapuje kořeny našich předků, a dalším důvodem je společenství nás všech účastníků, protože se můžeme vzájemně inspirovat, podporovat a rozvíjet své schopnosti.

Vedoucí-Tom Novotný

Jmenuji se Tom a studuji informatiku. Jinak rád tvořím hudbu a navštěvuji nové kraje. Na tábor se moc těším, protože jsem se ještě nikdy žádného neúčastnil.

Vedoucí-Danča Hřebíčková

Dobrý den, ahoj :)
jsem studentkou architektury v Brně. Momentálně se věnuji hlavně práci v architektonickém ateliéru.
Mezi mé zájmy patří cestování, plavání, jízda na kole, kreslení a hudba.
Při tvorbě tábora je pro mě důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily.
Těším se na společně strávený čas, který obohatí nejen nás vedoucí, ale i děti. 

Vedoucí-Dori Kytnerová

Jmenuji se Dori a jsem studentem gymnázia s uměleckou profilací. Většinu mého času zabírá hudba. Z farního táboru jsem jako účastník vždy odjížděla nadšená a těšila se na další rok. Doufám, že vaše děti to budou mít stejně. Těším se na společně strávené chvíle.

Vedoucí - Štěpán Hřebíček

Jsem Štěpán Hřebíček. Studuji biologii na Masarykově univerzitě. Zajímám se o osobnostní rozvoj, přírodu, sport.

Praktikant-Ondra Planer

Jsem žákem střední školy a mezi mé záliby patří programování, čtení knih, soutěžení a sport všeho druhu. Na táboře budu pomocnou silou pro vytížené vedoucí a už se moc těším na tábor strávený v krásné přírodě Moravského krasu poprvé v roli praktikanta. 

Praktikantka-Lenča Strašáková

 Na tábory už jezdím od svých sedmi let. Ráda sportuji a baví mě kolektivní hry. Těším se na čas, který na táboře strávíme všichni společně. 

Praktikant - Šimon Hřebíček

Ahoj, jmenuji se Šimon, je mi 16. Na tábor jedu jako praktikant. Baví mě hudba, hraju na baskytaru. Mám hudební skupinu. Trochu mě baví kreslení. Od tábora očekávám nové zkušenosti s dětmi.

Praktikant-Michal Císař

Jsem žákem deváté třídy na základní škole a příští rok půjdu na střední školu. Mezi moje koníčky patří skládání rubikovy kostky,upravování videjí na počítači a florbal. Na tábor se těším zejména kvůli dobrému kolektivu, hrám s dětmi, a pohybu v přírodě.